9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

В Україні додатково спрямували 2 млрд грн на розвиток доріг державного значення

Кабінет Міністрів України направив залишок коштів “Укравтодору” в сумі 1,92 млрд грн і нерозподілені витрати 2019 року у розмірі 94,142 млн грн на розвиток доріг державного значення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

На продовження поточного середнього ремонту автодороги Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь пропонується додатково спрямувати понад 1,240 млрд грн, на ремонт дороги Дніпро — Миколаїв – 400 млн грн.

Ще 16,2 млн грн будуть спрямовані на коригування проектної документації автомагістралі через річку Дніпро в Запоріжжі, а понад 34 млн грн — для продовження проектування об’єктів будівництва та відведення земельних ділянок за проектом “Транспортний зв’язок в Україні — Фаза I” у Львівській, Рівненській та Тернопільській областях.

Також уряд перерозподілив кошти і збільшив фінансування ряду об’єктів в Закарпатській, Івано-Франківській, Хмельницькій та Кіровоградській областях.

Нагадаємо, що у 2019-му році на дорожні роботи в держбюджеті передбачено 56 млрд грн. Передбачається, що на 2020 рік Кабмін буде пропонувати спрямувати на ремонт і будівництво доріг 75 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають