9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

В Україні відремонтують дороги на туристичних напрямках


Ремонт та реконструкція доріг на важливих туристичних напрямках стане одним з пріоритетів Міністерства інфраструктури України у 2019-му році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Zruchno.Travel.

На даний момент у Міністерстві вже визначили перелік туристичних маршрутів для першочергового ремонту дорожнього покриття.

Нещодавно проінспектували “Золоту підкову Львівщини” з усіма замками – там все у нормальному стані, крім однієї дороги між Золочевом та Підгірцями. Її мають відремонтувати саме цього року. Крім того, мені пообіцяв керівник Івано-Франківської області, що дорогу до музею Степана Бандери в Старому Угринові він теж добудує цьогоріч. Також ми зараз серйозно взялися за дороги Херсонщини на під’їздах до Чорного моря. Якщо вдасться, те саме продовжимо і в Одеському регіоні. Для нас важливою є дорога на Азовському напрямку, яка поєднує Маріуполь, Бердянськ, Херсон і Миколаїв – вона ще й стратегічна з військової точки зору, – зазначив Міністр Володимир Омелян.

Ключовими напрямками відновлення автошляхів у Міністерстві назвали проект Go Highway, автодорогу М-03 Київ – Харків – Довжанський та Р-52 Решетилівка – Дніпро. На ремонт доріг у Закарпатській області цьогоріч передбачено понад 800 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Уряд на 2019-й рік виділив на розвиток дорожньої інфраструктури понад 50 мільярдів гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають