9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

У Христинівському районі Черкаської області продовжується реконструкція автодороги М-12 (фото)

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 у Христинівському районі, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжується реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього.

Передає Національний Промисловий Портал з посилання на прес-службу автомобільних доріг у Черкаській області.

Розпочалося влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття на підходах до шляхопроводу зі сторони Вінниці, продовжується відсипання ґрунтового насипу земляного полотна зі сторони Умані та роботи із влаштування дренажного шару основи та нижнього шару щебеневої основи. Продовжуються роботи з побудови нової конструкції шляхопроводу.Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти відділу якості, технічного контролю та нових технологій і лабораторії з контролю якості служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, проїзд по штучній споруді закрито для усіх видів транспорту.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, перенесення ліній електропередач, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки.

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка у межах Черкаської області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway».

Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені до кінця 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають