9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Продовжується реконструкція автодороги Р-15 “Ковель – Жовква” (фото)

Відповідно до розпорядження КМУ від 06.02.2019р. № 130-р у поточному році виділено 56 283,9 тис. грн. для проведення поточного середнього ремонту автодороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на об’єкті км 42+000 – км 89+514 (окремими ділянками). Торік відремонтовано і введено в експлуатацію три ділянки вказаного об’єкта, загальною протяжністю 18,6 км. 

Передає Національний Промисловий Портал з посилання на прес-службу САД у Волинській області.

Цьогоріч продовжуємо ремонтувати ще 8,5 км автодороги Р-15, а саме між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ (км 65+000 – км 73+500). У минулому році на цьому відрізку автошляху підрядним підприємством ТзОВ “Автомагістраль-Південь” були проведені роботи з укладання зрівнювального шару щільної асфальтобетонної суміші по основному проїзду, а також на заїзних кишенях та окремих з’їздах з дороги.

blank

За результатами проведених цьогоріч публічних закупівель залишків обсягу робіт з поточного середнього ремонту автодороги Р-15, відповідний договір підрядку 24.07.2019 р. укладено з ТОВ “Луцькавтодор-Сервіс”. Тож і на цьому об’єкті вже закипіла робота – підрядник приступив до укладання п’ятисантиметрового верхнього шару дорожнього покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші (ЩМА). Розпочали зі сторони Нововолинська і рухаються у напрямку Володимира-Волинського. За минулий тиждень укладено ЩМА на ділянці протяжністю 3 км.

blank
blank

Окрім того, на цьому відрізку дороги підрядник досипає узбіччя та влаштовує посадкові майданчики в місцях зупинки громадського транспорту.

blank
blank

Контроль якості виконаних робіт та матеріалів, що використовуються, перевірили працівники лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Волинській області та державного підприємства “Дорожній контроль якості”.

blank
blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають