9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

На Закарпатті ремонтують найдовший шляхопровід регіону (відео)

У Закарпатській області, в межах смт. Батьово, в рамках ремонту автодороги М-25 “Соломоново” – Велика Добронь – Яноші, йдуть роботи на самому довгому шляхопроводі в регіоні, який прокладений над залізничним вузлом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Роботи почалися навесні 2021 року. За цей час на шляхопроводі, після зняття зношеного асфальтового покриття, демонтували стару монолітну плиту і встановили нову.

“Мостобудівники провели заміну арматурної сітки та бетонної “подушки”, яка захищає конструкцію від впливу вологи та подальшої корозії”, – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

Також забетонували все 312 прогонових метрів шляхопроводу і перехідні плити по 6 м кожна й провели заміну деформаційних швів, – на правій смузі відновили гідроізоляцію на проїжджій частині шляхопроводу. Крім того, створили шар дрібнозернистого асфальтобетону – 6 см і верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону – 5 см.

https://www.facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua/videos/1371834279862134

Зараз мостовики створюють тротуари на підходах до мосту, потім буде проведено монтаж стійок бар’єрного огородження – 320 штук, на наступному етапі – перильного огородження.

“В кінці червня будуть завершені роботи на правій половині мосту і почнуться на лівій. Після того, як ремонт верхньої частини буде завершено, буде створений антикорозійний захист всіх прогонових будов”, – додали в “Укравтодорі”.

Ремонтні роботи виконує підрядник ДСУ-77.

Відзначається, що загальна довжина ділянки, яку відновлюють в рамках поточного середнього ремонту на М-25 “Соломоново” – Велика Добронь – Яноші, становить 35,2 кілометра.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають