9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

На Миколаївщині будують бетонну дорогу (фото)

Укравтодор проводить капітальний ремонт дороги Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв. В межах Миколаївської області вона буде в цементобетоні. Влаштування верхнього шару розпочнеться вже за тиждень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Укравтодору.

У Миколаївській області роботи з капітального ремонту з влаштуванням цементобетонного покриття почалися з найбільш зруйнованої ділянки від кордону з Кропивницькою областю у бік Миколаєва, – йдеться у повідомленні.

Капітальний ремонт проходить на трьох ділянках дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв на найбільш проблемній частині дороги – між населеними пунктами с. Возсіятське, с. Водяно-Лорине та с. Семенівка.

Наразі завершуються роботи з влаштування основи під верхній шар цементобетону, зокрема, влаштування дренуючого шару основи по всій ширині із щебенево-піщаної суміші ЩПС-40, укріпленої цементом марки ММ-60, поширення дорожнього одягу; влаштування конструктивних шарів з цементобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи, – доповідають фахівці про хід робіт.

Ремонт дороги також проводиться і в межах Кропивницької області. Цього року тут її планується завершити повністю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають