9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

В Тернополі побудують Північну об’їзну дорогу

Перший грант ЄС на розвиток доріг буде спрямовано на будівництво Північної об’їзної м. Тернопіль.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укравтодору.

17 грудня цього року у м. Брюссель було підписано Угоду на фінансування Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проекту будівництва Першої черги Північної об’їзної м. Тернопіль від траси М-12 на ділянці Тернопіль – Хмельницький до М-19 на ділянці Тернопіль – Дубно.

Перший грант ЄС на розвиток доріг буде спрямовано, зокрема, на будівництво Північної об’їзної м. Тернопіль.

Нова дорога поєднає міжнародні автомобільні траси М-12 на ділянці Тернопіль – Хмельницький і М-19 на ділянці Тернопіль – Дубно та дозволить звільнити місто від транзитного транспорту, суттєво покращить екологічну ситуацію і безпеку руху в м. Тернопіль.

Перша черга Північної об’їзної Тернополя матиме протяжність 8,6 км. Пропускна спроможність дороги становитиме 40 000 автомобілів на добу.

Нова об’їзна дорога Тернополя буде мати 4 смуги руху та розподільчу смугу шириною не менше 13 м, що в майбутньому дозволить розширити її до 6 смуг руху при збільшенні інтенсивності руху.

Надалі Північна об’їзна дорога буде подовжена від дороги М-19 до дороги М-09 на ділянці Тернопіль – Львів. 
Орієнтовна вартість першої черги Північного півкільця Тернополя становить 20 млн євро. Будівництво проекту буде здійснюватися за кошти міжнародних фінансових організацій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають