9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Дніпрі відкрили нову автостанцію

У Дніпрі в тестовому режимі запустили нову автостанцію «Лівий берег» для приміських маршрутів, яка має розвантажити центр міста від громадського транспорту.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку Urban Dnipro.

Менш як два тижні тому ввели в експлуатацію нову автостанцію, що знаходиться на вул. Столєтова (навпроти ТК «Наша Правда»).

Її завдання – розвантажити центр міста від приміського транспорту. Це поширена у світі практика, коли громадський транспорт, що курсує з передмістя в місто, має кінцеву зупинку не в перевантаженому транспортом центрі, а на околицях або на магістральній вулиці, яка веде до центру.

Подібні автостанції мають зручне сполучення з зупинками міського ГТ, що дозволяє робити пасажирам швидкі пересадки.

Згідно паспорту, автостанція «АС Лівий берег» має максимальну пропускну здатність 15 000 пасажирів на добу (близько тисячі автобусів), чотири платформи для посадки / висадки, дві квиткові каси і туалет.

Зараз станція працює в тестовому режимі, а кінцеві зупинки приміських маршрутів поки знаходяться в центрі, проте за кілька місяців автостанція запрацює в повну силу, а місто позбудеться додаткового транспортного навантаження на центральну частину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають