9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

“Укрзалізниця” запустила потяги у Васильків (фото)

“Укрзалізниця” в кінці минулого року завершила реконструкцію ділянки Васильків – Васильків-2, і відтепер приміські потяги прибуватимуть безпосередньо до центру міста Васильків.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що зазначений маршрут є частиною проекту Kyiv City Express.

“11 кілометрів – саме стільки залізничних колій потрібно було електрифікувати та відремонтувати для того, щоб з’єднати столицю з одним із ключових міст у багатомільйонній київській агломерації. Ми почали втілювати цей проєкт влітку – у максимально короткі терміни налагодили всі необхідні процеси – і вже сьогодні мешканці Василькова нарешті отримали комфортну альтернативу автомобільному транспорту. Ми очікуємо, що в будні пасажиропотік на маршруті досягатиме позначки 5-7 тисяч пасажирів на добу. Київській області необхідні такі проєкти, як Kyiv City Express, Київська обхідна дорога. Вони допоможуть розвантажити Київ від найбільших у Європі заторів. Допоможуть пасажирам нарешті розпочати планувати час поїздки”, – зазначив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

blank

Загалом у рамках реконструкції ділянки було встановлено 258 опор та електрифіковано 11 км колій, модернізовано 4 залізничні переїзди, капітально відремонтовано понад 10 км колій, встановлено майже 9 км плит безстикового шляху та розчищено смугу відведення від дерев та іншої рослинності.

blank

Також на ділянці впроваджено сучасну мікропроцесорну систему стрілок і сигналів.

Крім того, в рамках реалізації проєкту збудовано нову пасажирську платформу у місті Васильків.

blank

“Платформа розташована безпосередньо в центрі Василькова, тепер саме сюди прибуватимуть усі приміські потяги з Києва. Раніше вони прибували на станцію Васильків 1, яка знаходиться у селищі Калинівка, за 10 кілометрів від Василькова. Тобто мешканці міста Васильків витрачали додатковий час та кошти, щоб доїхати до залізничної станції”, – додали до УЗ.

Нова платформа має систему звукового оповіщення пасажирів, встановлена ​​система відеоспостереження та інформаційні табло.

blank
blank

Також повідомляється, що між Києвом та Васильковом-2 щодня виконуватиметься 18 рейсів приміських електропоїздів. Ранкові електропоїзди №6042 та №6046 Васильків-2 – Київ їхатимуть до столиці 37 хвилин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають