9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

У Миколаєві за кошти іноземних партнерів планують побудувати кластерну лікарню

На місці недобудови по вулиці 3-тій Слобідській у Миколаєві планують побудувати сучасний медичний центр за кошти іноземної сторони.

Про це повідомив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Промисловий Портал з посиланням на СВІДОК.info.

«Наші казахські друзі роздивляються будівництво на вул. 3 Слобідській лікарні. Вони зараз знаходяться там і вивчають ділянку. Роботи будуть виконуватися не за бюджетний кошт», – сказав він.

Як уточнила керівниця управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай, мова йде про створення кластерної лікарні.

«Відповідно до кількості населення є надкластерні (спеціалізовані) лікарні і кластерні. На жаль, у Миколаєві є лікарні, які розташовані у непристосованих будівлях. Потрібно відновлювати країну, будуючи нові об’єкти. Зараз ми чітко розуміємо, що концентрація меддопомоги у одному місці покращує допомогу населенню», – каже вона.

У Миколаєві планується створити три кластерні лікарні – на базі лікарні №5, бо там є новий інфекційний госпіталь, лікарні №3 та побудувати нову лікарню у центрі міста.

Варто зазначити, що вказаний будинок Чорноморський державний університет пропонував передати для облаштування в ньому університетської клініки. Однак питання так до кінця і не було вирішено. Нині ж ця будівля простоює й чекає рішення щодо добудови/знесення.

Останні новини:

Зараз читають