9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 26 Травня, 2022

У Києві побудують довгоочікуваний вихід з метро “Виставковий центр”

Наступного року у Києві почнуть будівництво довгоочікуваного виходу до ВДНГ зі станції метро “Виставковий центр”.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

За це рішення проголосували депутати Київської міської ради, виділивши кошти на проведення відповідних робіт у 2022 році.

Роботи з реконструкції (а по суті добудови) виходу зі станції Київського метрополітену “Виставковий центр” планувалося провести ще у 2019-2020 роках. Тоді ми писали про рішення КМДА почати розробку проєктної документації для проєкту будівництва виходу.

Цей проєкт є надзвичайно важливим для громади Голосіївського району, киян та гостей столиці. Сьогодні пасажири метрополітену вимушені виходити на вулицю, переходити дорогу на незручному наземному пішохідному переході через шестисмугову магістраль, а потім знову спускатися до підземного переходу через проспект Глушкова, який і виводить людей до ВДНГ.

Розв’язання цієї проблеми покладається на спорудження єдиного підземного переходу, який буде частиною південного виходу зі станції метро “Виставковий центр” і дозволить пасажирам одразу виходити до виставкового комплексу. Це значно зекономить час та безпеку руху, а також сприятиме інклюзивності, яка при теперішній організації руху просто жахлива.

blank
Наявний перехід через проспект Глушкова, який відрізаний від станції “Виставковий центр”. Фото: Evgeny Mushkin

Важливо нагадати читачам, що спорудження єдиного комплексного виходу зі станції метрополітену “Виставковий центр” передбачалося у період її будівництва. Проте фінансова ситуація у той період і бажання тодішньої влади якомога швидше відкрити до виборів станцію метро “Іподром” не дозволили повністю реалізувати проєкт. З відкриттям станції у 2011 році, кияни отримали лише частину виходів на територію, що прилегла до корпусів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Доступність комплексу ВДНГ залишалася незадовільною і змушувало пасажирів ще двічі переходити автомобільні магістралі.

Остаточна добудова комплексного виходу зі станції метрополітену “Виставковий центр” значно полегшить життя пасажирам метрополітену, гостям експоцентру та місцевим жителям. Реалізація цього проєкту надзвичайно важлива для Голосіївського району столиці.

ДжерелоEvgeny Mushkin

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають