9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

У Чорноморському порту триває будівництво зернового резервуара

ТОВ «СП Рісо Термінал», що оперує терміналом з перевалки наливних і зернових вантажів в морському порту «Чорноморськ», здійснює будівництво резервуара для зберігання зерна сумарною місткістю 150 тис. кубометрів.

Повідомляє Національний промисловий портал з посиланням на прес-службу Risoil S.A.

«Протягом останнього року ми почали будувати нову галерею, а найближчим часом трюми судів буде заповнювати нова суднонавантажувальна машина Neuero. У наступному році на підприємстві закінчиться будівництво резервуарів для зберігання ще 150 тис. кубометрів зерна», – сказано в повідомленні.

«Сьогодні ТОВ« СП Рісо Термінал »виповнилося 17 років (…) Все це час Risoil продовжує інвестувати в розвиток терміналу. На сьогодні місткість резервуарів – 91 тис. тонн для накопичення масла і 195 тис. кубометрів для накопичення зерна. На терміналі обладнані дві станції вивантаження залізничних вагонів і дві станції вивантаження автотранспорту. Виробничі потужності дозволяють перевалювати орієнтовно 2 млн тонн зерна і 1,5 млн тонн наливних вантажів на рік (…) Історія «Рісо Терміналу» починалася з трьох резервуарів під масло і п’яти співробітників. Рік тому у нас працювали 250 чоловік, зараз – 322», – повідомила прес-служба компанії.

У жовтні 2018 року компанія Adept Group виконала роботи з монтажу механічного суднонавантажувача Neuero SL1000 на ТОВ «СП Рісо Термінал».

Згідно з реєстром ДП «Адміністрація морських портів України», ТОВ «СП Рісо Термінал» оперує причалом №11 морського порту «Чорноморськ». Термінал надає послуги з перевалки харчових наливних вантажів з 2001 року. Зерновий комплекс введений в експлуатацію в березні 2016 року. На реалізацію третьої й четвертої черги терміналу, які передбачають будівництво універсального складу №2, станції вивантаження автотранспорту та двостороннього пірса, інвестор планував направити $ 70 млн.

Risoil S.A. заснована у 2000 році в Женеві (Швейцарія). Основними напрямками діяльності компанії є забезпечення логістики масла, насипних і генеральних вантажів в портах Чорного моря, продаж і виробництво рослинної олії, торгівля зерновими та олійними культурами в контейнерах, зберігання і перероблювання агропромислових продуктів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають