9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Під Одесою розпочнуть будувати транспортну розв’язку на перетині трьох автошляхів державного значення

На Одещині, в ході робочої наради щодо ходу робіт з будівництва нової транспортної розв’язки “Два стовпи” на автомобільній дорозі М-28 Одеса-Південний (обхід Одеси на км 23) повідомили, що роботи з її створення розпочнуться наступного року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Наявна транспортна розв’язка “Два стовпи”, що сполучає міжнародні автомобільні дороги державного значення М-15 Одеса-Рені (на Бухарест), М-16 Одеса-Кучурган (на Кишинів) та М-28 Одеса-Південний (обхід Одеси), не відповідає сучасним вимогам і не здатна пропускати необхідну кількість транспорту.

“Плануємо розпочати будівництво нової транспортної розв’язки “Два стовпи” вже у 2022 році. Щоб уникнути небажаних пробок, насамперед потрібно організувати якісний тимчасовий об’їзд та розпочати будівництво розв’язки з під’їзних шляхів, які потім з’єднаємо з новою розв’язкою”, – зазначив начальник Служби. автомобільних доріг на Одещині Дмитро Рибалко.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що Верховна Рада внесла зміни до системи ціноутворення при будівництві автошляхів загального користування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають