9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Новий підземний паркінг для карет «швидкої» побудували у Полтаві

22 жовтня у Полтаві відкрили новий підземний паркінг для карет «швидкої», який збудували на місці старого гаража на вул. Миколи Дмитрієва, 6 — біля новозбудованого кардіоцентру. Будівництво тривало з 2018 року й обійшлося у 89,4 млн грн. Новим приміщенням уже почали користуватися і перевели частину адміністрації.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «Полтавщина».

У підземному паркінгу облаштували диспетчерську, підіймач для огляду технічного стану машин, кімнати відпочинку для водіїв. Приміщення з’єднане переходом до центру екстреної медичної допомоги, щоб бригада медиків могла швидко перейти до автомобіля і не чекати надворі, доки він під’їде. Також встановили інформаційне табло. Коли надходить виклик, на ньому оприлюднюється адреса, за якою потрібно прибути для надання допомоги.

За словами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, у вересні область отримала сертифікат готовності об’єкта до експлуатації. Проєкт профінансований із Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. На його будівництво спрямували 88,9 млн грн. Разом з проєктуванням, сума складає 89,4 млн грн.

Проєкт будівництва кілька разів змінювався і спочатку планувалося, що паркінг буде частково підземний. Але потім його повністю опустили під землю.

Площа нового паркінгу складає 2400 м². Старий гараж був розрахований лише на 30 автомобілів, а новий же може вмістити до 50 «швидких». Приміщення також сполучене із новим обласним кардіоцентром.

blank
Фото: Полтавщина

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають