9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

На Херсонщині планують збудувати новий порт

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» планує побудувати річковий порт на Дніпровському лимані біля села Олександрівка Білозерського району Херсонської області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Відповідний проект представив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський на засіданні Ради регіонального розвитку Херсонської області на минулому тижні.

«Цей порт – велика перспектива для розвитку всієї Херсонщини. Це надскладне завдання і дуже великі інвестиції, але наша компанія здатна це зробити всього за п’ять років. Тому все залежить тільки від вас, еліти Херсонщини, від вашого прийняття рішення, від готовності відстоювати інтереси рідного краю перед вищими ешелонами влади», – зазначив Вадатурський.

Як зазначив голова «Нібулона», компанія планує в найближчі два роки переорієнтувати практично всі вантажі на Дніпро і збільшити перевезення річковим транспортом до 4 млн тонн.

ТОВ «СП «Нібулон» (засновано в 1991 році) – один з найбільших операторів зернового ринку України. Володіє власним перевантажувальним терміналом у Миколаївському морському порту потужністю 5 млн тонн на рік, одинадцятьма річковими терміналами на Дніпрі й Південному Бузі, судноплавною компанією, суднобудівно-судоремонтним заводом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають