9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Будівництво арки Подільсько-Воскресенського моста випереджає строки

На арці Подільсько-Воскресенського моста в Києві вже змонтовано 13 комплектів поперечних балок з необхідних 19.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами блогера і фотографа Олега Тоцького, 12 з 13 балок були встановлені за останні три місяці. Прискорити процес монтажу будівельники змогли внаслідок того, що з вересня технологічний цикл по монтажу балок був відпрацьований до дрібниць і поставлений “на конвеєр”.

“За графіком до кінця року планувалося встановити 11 балок, але по факту до кінця року буде встановлено 14”, – пише блогер.

blank
Монтаж поперечних балок на Подыльсько-Воскресенському мосту. Фото: tov_tob

“Кожна поперечна балка за своїми розмірами подібна до типового 33-метрового залізничного мосту, а кожна пропелерна – до 18-метрового. За півроку таких “мостів” було змонтовано вже кілька десятків штук, при цьому монтаж звичайного залізничного моста проводиться на зовсім інший висоті”, – навів приклад блогер.

Відзначимо, що установка балок дозволить перетворити міст в самонесучу конструкцію. Раніше вже повідомлялося, що це найскладніший технологічний етап за всю історію спорудження мосту. Як розповідав головний інженер КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” Олександр Здольник, вага конструкцій від 18 до 39 т. Всього ж потрібно встановити 864 т таких конструкцій.

“Після цього демонтуємо технологічні руслові опори моста, до яких так звикли кияни, до рівня метропроїзду. Ось тоді й буде можливість оцінити всю красу інженерної думки, без тимчасових конструкцій. Після чого підвісимо міст до арки на вантах. Все це – робота на нинішній рік, гроші на яку виділила мерія. Потім можна буде розібрати залишки опор в руслі”, – пояснив Здольник.

Автомобільну частину Подільсько-Воскресенського моста планують запустити восени 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають