9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Збройні сили переходять на використання навчальних систем MILES та LAZERTAG

 • У нововідкритих та оснащених навчальних класах військовослужбовці Збройних сил України готуються “воювати” на нових тренажерах у віртуальному просторі.

  Про інновації та досягнення у сфері підготовки особового складу української армії в інтерв’ю Defense Express розповів Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, передає Національний Промисловий Портал.

  Зокрема, українські сухопутні війська позитивно оцінили досвід використання під час навчань лазерних систем імітування стрільби, який був запроваджений минулого року.

  “Ми розпочали широке впровадження нових форм бойової підготовки. Зокрема, нами було введено у практику проведення ротних тактичних навчань з використанням систем лазерної імітації стрільби MILES та LAZERTAG.

  Це дозволяє нам одночасно економити ресурси, підвищувати навченість особового складу та якісніше здійснювати злагодження підрозділів”, – розповів Олександр Сирський.

  Схоже, що навчання з новими системами виявились дуже вдалими, оскільки вони в досить короткий термін мають надійти до всіх навчальних центрів та полігонів.

  БМП-2 оснащена системою LaserTag під час навчань на полігоні “Широкий Лан”

  “З огляду на отриманий у 2020 році досвід, у цьому році ми плануємо забезпечити системами LAZERTAG всі навчальні центри підготовки підрозділів та загальновійськові полігони Сухопутних військ Збройних Сил України”, – відзначив Командувач Сухопутних військ.

  Продовжується й активне оновлення та закупівля тренажерів для забезпечення одиничної підготовки та підготовки екіпажів бойових машин. Крім того, йде робота над створенням інноваційних для ЗСУ колективних тренажерів на базі програмного забезпечення віртуального бойового середовища VBS-3 та VBS-4.

  Фото: Володимир Патола

  Подібні ноу-хау дозволять проводити одночасну підготовку великих підрозділів (батальйонної тактичної групи) у віртуальному просторі на реальній місцевості з використанням статичних тренажерів.

  Також приділяється багато уваги створенню “реальних” навчальних комплексів для відпрацювання бойових вправ типу “Бій в урбанізованій місцевості”.

  Фото: Володимир Патола

  Генерал-полковник зазначив, що наразі рівень забезпеченості тренажерами складає понад 90%. Підвищення якості навчань на останніх, шляхом запровадження сучасних та інноваційних методик навчання, дозволить українським воїнам суттєво покращити власний рівень як індивідуальної, так і групової підготовки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  “Держгідрографія” почала установку навігаційних буїв на річці Південний Буг

  "Держгідрографія" розпочала роботи з установки сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на річці Південний Буг.

  Академія наук України супроводжує роботу всіх стратегічних галузей національної економіки

  Установи Національної академії наук України займаються обслуговуванням та підтриманням роботи усіх, без винятку, стратегічних галузей національної економіки....

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних...

  Україна веде перемовини про закупівлю протимінних тральщиків у Британії

  Україна веде перемовини з Великобританією про придбання двох протимінних тральщиків.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...