9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Збройні сили переходять на використання навчальних систем MILES та LAZERTAG

 • У нововідкритих та оснащених навчальних класах військовослужбовці Збройних сил України готуються “воювати” на нових тренажерах у віртуальному просторі.

  Про інновації та досягнення у сфері підготовки особового складу української армії в інтерв’ю Defense Express розповів Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, передає Національний Промисловий Портал.

  Зокрема, українські сухопутні війська позитивно оцінили досвід використання під час навчань лазерних систем імітування стрільби, який був запроваджений минулого року.

  “Ми розпочали широке впровадження нових форм бойової підготовки. Зокрема, нами було введено у практику проведення ротних тактичних навчань з використанням систем лазерної імітації стрільби MILES та LAZERTAG.

  Це дозволяє нам одночасно економити ресурси, підвищувати навченість особового складу та якісніше здійснювати злагодження підрозділів”, – розповів Олександр Сирський.

  Схоже, що навчання з новими системами виявились дуже вдалими, оскільки вони в досить короткий термін мають надійти до всіх навчальних центрів та полігонів.

  БМП-2 оснащена системою LaserTag під час навчань на полігоні “Широкий Лан”

  “З огляду на отриманий у 2020 році досвід, у цьому році ми плануємо забезпечити системами LAZERTAG всі навчальні центри підготовки підрозділів та загальновійськові полігони Сухопутних військ Збройних Сил України”, – відзначив Командувач Сухопутних військ.

  Продовжується й активне оновлення та закупівля тренажерів для забезпечення одиничної підготовки та підготовки екіпажів бойових машин. Крім того, йде робота над створенням інноваційних для ЗСУ колективних тренажерів на базі програмного забезпечення віртуального бойового середовища VBS-3 та VBS-4.

  Фото: Володимир Патола

  Подібні ноу-хау дозволять проводити одночасну підготовку великих підрозділів (батальйонної тактичної групи) у віртуальному просторі на реальній місцевості з використанням статичних тренажерів.

  Також приділяється багато уваги створенню “реальних” навчальних комплексів для відпрацювання бойових вправ типу “Бій в урбанізованій місцевості”.

  Фото: Володимир Патола

  Генерал-полковник зазначив, що наразі рівень забезпеченості тренажерами складає понад 90%. Підвищення якості навчань на останніх, шляхом запровадження сучасних та інноваційних методик навчання, дозволить українським воїнам суттєво покращити власний рівень як індивідуальної, так і групової підготовки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Завод 410 ЦА» прийняв на ремонт черговий літак Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ

  На Державне підприємство «Завод 410 ЦА» прилетів для ремонту Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України.

  Уряд розблокував виробництво нових кормів для тварин в Україні

  Уряд розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок, що дозволяє розпочати виробництво нових кормів для тварин українським компаніям.Як повідомляє пресслужба Міністерства економіки, відповідний...

  До кінця року на Бурштинській ТЕС відремонтують шість енергоблоків

  На Бурштинсьткій ТЕС до кінця року відремонтують шість енергоблоків. Інвестиції в оновлення електростанції складуть 546 мільйонів гривень.Про це...

  Бориспіль увійшов до ТОП-5 кращих аеропортів Східної Європи

  Аеропорт Бориспіль посів п'яте місце в рейтингу 10 найкращих повітряних гаваней Східної Європи, складеному британською компанією Skytrax.Передає Національний Промисловий...

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні з торішнім показником за аналогічний...

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією - "Орловка-Ісакча" - за цей час...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  Зараз читають

  Інвестиції в новий завод будматеріалів Kreisel на Львівщині склали 10 мільйонів євро

  Загальна вартість проєкту будівництва заводу виробника і постачальника будівельних матеріалів і систем Kreisel в селі Піски Пустомитівського...

  Міноборони готує додаткове замовлення на три літаки Ан-178 до кінця року

  Міністерство оборони України вже в цьому році може додатково замовити ще три військово-транспортні літаки Ан-178.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння...

  На будівництво сміттєпереробного заводу на Полтавщині необхідно 106 мільйонів євро

  Полтавська обласна державна адміністрація замовила розробку детального плану території для сміттєпереробного заводу. На його будівництво потрібно приблизно 106...