9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Як українські військовослужбовці готують до літніх стрільб гігантські САУ “Піон” (фото)

У Збройних Силах України зараз відбувається перехід на режим літньої експлуатації озброєння та військової техніки, і цей перехід має відбутись протягом 5 квітня – 30 квітня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

43 окрема артилерійська бригада імені гетьмана Тараса Трясила славетна тим, що вона озброєна самохідними артилерійськими гарматами 2С7 “Піон”, і перехід такої зброї на літній режим експлуатації має свої особливості.

Наприклад, ствол цієї гармати під час обслуговування потрібно чистити банником завдовжки в 13 метрів, і до цього процесу доводиться залучати увесь розрахунок САУ в сім артилеристів.

blank

Спочатку чистку канала ствола потрібно виконувати гасом або ж дизпаливом, яких для виконання задачі потрібно не менше 40 літрів. Після цього канал ствола гармати покривають тонким шаром спеціального мастила ГОЇ-54П, якого потрібно 2,5 кілограма. До речі, таке мастило береться не із радянських запасів, вітчизняні підприємства налагодили самостійне виробництво ГОЇ-54П.

blank

Фінальний етап чистки каналу ствола – видалення залишків міді. Для цього артилеристи використовують спеціальний розчин хромпіку та вуглекислого амонію, і на один ствол потрібно не менше 40 літрів такої рідини.

Загалом на озброєнні 43 окремої артилерійської бригади перебувають 12 типів бойової, автомобільної та спеціальної техніки, зокрема тягачі МАЗ-537 з причепом ЧМЗАП-9990 та трали КрАЗ-6446 із напівпричепами ВАРЗ-6009.

При цьому, як запевняють в бригаді, у них на складах накопичено достатньо запчастин, паливно-мастильних матеріалів та розхідних матеріалів.

“Заздалегідь командири підрозділів подали відповідні заявки до штабу частини й отримали все необхідне”, – наголошує військове видання АрміяInform.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають