9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Волонтери передали ЗСУ перші мобільні ремонтні майстерні для іноземної техніки (відео)

Благодійний фонд «Повернись живим» передав ЗСУ перші дві спеціальні ремонтні майстерні від компанії PULSAR.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення фонду.

«Завдяки вашій допомозі, Фонд забезпечив підрозділ ЗСУ, який спеціалізується на ремонті HMMWV (Хамві), мобільними ремонтними майстернями — сучасними автомобілями, розробленими компанією PULSAR спеціально на замовлення і з урахуванням побажань військових», – йдеться у повідомленні.

Всього законтрактовано 6 майстерень.

Ця покупка дозволить українським військовим ремонтувати Хамві просто на полі бою. У «Повернись живим» нагадують, що раніше ремонт автівок міг тривати по кілька тижнів. Це пов’язано з тим, що несправні або ушкоджені HMMWV ще потрібно було перевозити до стаціонарних майстерень.

У благодійному фонді розповідають, що представники компанії-розробника не просто відвантажили машини. Перед тим, як військові отримали мобільні ремонтні станції, PULSAR також провели майстер-клас для армійців, розкриваючи весь потенціал і можливості майстерні.

Загальна вартість угоди 2 мільйони 148 тисяч євро.

«Важливо не просто отримати від Заходу техніку, а й ефективно її застосовувати, підтримувати у боєздатності і показувати, що ми здатні застосовувати сучасне озброєння та техніку», — каже директор «Повернись живим» Тарас Чмут.

Кожна зі спеціальних автівок, зокрема, обладнана:

  • маніпулятором
  • генератором
  • компресором
  • мобільним шиномонтажем

«Цей проєкт є черговим свідченням системного підходу до вирішення проблем, а не просто точкового «закривання дір», — підсумовує Тарас Чмут.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають