9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

ВМС України замовляє модульні казарми для полігону «Олешківські піски»

Військово-морські сили України замовляють модульні казарми для полігону «Олешківські піски».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Зараз у системі публічних закупівель Prozorro оголошено тендер, що був оприлюднений 6 липня 2021 року, на закупівлю 5 “Збірно-розбірних модулів спеціального призначення”, для новоствореного полігону «Олешківські піски».

Очікувана вартість модульних казарм, складає 30 000 000,00 гривень та у процесі торгів може бути зменшеною. Строк завершення поставки передбачається на 15 листопада 2021 року.

Збірно-розбірний модуль спеціального призначення використовується під час польових виходів частин, окремих підрозділів, а також під час проведення заходів бойової підготовки та відновлення боєздатності військ.

blank
Будівлі казарм на полігоні у Черкаському Фото: Міністерство оборони України

Модуль спеціального призначення повинен являти собою утеплену металеву конструкцію, яка має двосхилий дах.

Збірно-розбірний модуль являє собою збірну рамну конструкцію, що складається з окремих стійок, ферм, каркасів, обрешітки підлоги, обрешітки стелі, окремих стінових сандвіч-панелей. З’єднання стійок та ферм,стійок та каркасу підлоги, стійок та каркасу стелі, стійок та стінових панелей – болтове.

Модуль спеціального призначення повинен бути обладнаний системами електроживлення, освітлення, вентиляції, водяного опалення з встановленням твердопаливного котла

Конструкція модулю повинна передбачати можливість відносно швидкого встановлення, здійснення демонтажу та переміщення (перевезення).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають