9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв’язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Днями на Одещині завершився польовий вихід окремого полку зв’язку Військово-Морських Сил ЗС України. Захід було проведено з метою набуття умінь щодо розгортання пунктів управління на рухомій базі в інтересах Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Морського Командування.

Під час польового виходу з особовим складом було відпрацьовано навчальні завдання, та нормативи з тактико-спеціальної, спеціальної та технічної підготовки. В ході здійснення маршу в район зосередження, у взаємодії з авіацією, було проведено навчання із прикриття колони з повітря під час здійснення маневрів. Окрім того, було виконано завдання з протидії подавлення зв’язку ворожим РЕБ та відпрацьовано порядок відбиття диверсійно-розвідувальних груп умовного ворога під час переміщення та в пункті базування.

Не менш важливим стало тренування з прикриття від радіокерованих фугасів та відпрацювання нормативів і навчальних завдань з встановлення зв’язку, засобів розвідки та радіоелектронного подавлення, інженерного обладнання та маскування вузлів та станцій зв’язку. Виконання учбових завдань було організовано у якості змагання між підрозділами, що дало можливість визначити та заохотити кращих військовослужбовців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають