9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Військовим ЗСУ вперше закупили новий спецодяг та екіпіровку

Для Збройних Сил України вперше закупили спецодяг, взуття та екіпіровку, які раніше не поставляли взагалі або ж коштом міжнародної допомоги. Про це повідомляє в Facebook Головне управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на InfoResist.

Так, в армію вже надходять: костюми спеціальні та маскувальні для снайперів і розвідників, костюми для екіпажів броньових машин, наколінники та налокітники, сумки транспортні індивідуальні, бахіли утеплені тощо.

Також наголошується, що зараз триває розробка і військові випробування нових зразків спецодягу, взуття та екіпіровки, зокрема для снайперів: рейдових рюкзаків і чохла-килима для перенесення зброї. Ці зразки будуть надходити на планове забезпечення в цьому році, як і нові модульні бронежилети та балістичні шоломи.

В управлінні ЗСУ повідомили, що у 2018 році розробили та затвердили 46 нормативних документів на предмети речового майна.

Зокрема, до кардинально зміненим забезпечення та новинкам належать тактичні рукавички, флісові кофти, сучасні кожухи з тришарової імпортною мембраною і стійкістю до води, бойові рюкзаки, маскувальні костюми снайпера, пінополіуретанові матраци та подушки з синтетичним наповнювачем.

Все майно, яке надходить в ЗСУ, високоякісне і відповідає сучасним вимогам і не поступається зразкам в арміях країн-членів НАТО, зазначили у відомстві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають