9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

В Україну доставлено ще 80 тонн боєприпасів із США

Сьогодні, 14 листопада, Україна отримала від США близько 80 тонн боєприпасів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Це була четверта партія у рамках додаткової безпекової допомоги в розмірі 60 мільйонів доларів.

“Сьогодні Україна отримала зі Сполучених Штатів приблизно 80 тисяч кілограмів боєприпасів. Це було четверте постачання Сполученими Штатами в рамках додаткової безпекової допомоги в розмірі 60 мільйонів доларів США, яку президент Байден направив до України в серпні, що демонструє відданість США успіху стабільної, демократичної та вільної України. З 2014 року США надали Україні допомоги у сфері безпеки на понад 2,5 мільярда доларів”, – повідомила пресслужба посольства США в Україні.

blank

Що саме поставлено наразі не відомо. На оприлюднених фото можна побачити лише короба із 40-мм гранатометними пострілами, які постачалися й у складі минулих партій.

Цікаво, що 22 жовтня Міністерство оборони України повідомило, що до України прибула третя і чомусь заключна партія додаткової безпекової допомоги на 60 млн доларів від Сполучених Штатів для Збройних Сил України. Вона включала боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння (зокрема ПТРК FGM-148 «Джавелін»), медичне та інше військове майно.

Перша партія, що прибула 10 жовтня, включала армійські аптечки, засоби радіолокаційного спостереження, високоточне озброєння, а також інше озброєння та боєприпаси, зокрема 40-мм гранатометні постріли M430A1 HEDP, 7,52×51-мм набої та набої калібру 12,7×99-мм (.50 BMG).

Друга партія з озброєнням і медичним майном прибула 18 жовтня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають