9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

В Україні створюють новий полігон для випробувань озброєнь і техніки Сухопутних військ

В Україні створюють новий випробувальний полігон для озброєння та військової техніки Сухопутних військ Збройних сил.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Робоча група, за участі представників Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, Воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗС України, представників оборонно-промислового комплексу України, відпрацювала план заходів щодо створення полігону для проведення випробувань озброєння та військової техніки (ОВТ) Сухопутних військ Збройних сил України.

blank

Ці заходи відбуваються на виконання доручення Головнокомандувача Збройних сил України щодо заходів з розвитку системи випробування ОВТ СВ ЗСУ ДНДІ ВС ОВТ.

З метою визначання локації для створення полігону, учасниками групи було здійснено рекогносцирування військових містечок Чернігівського гарнізону та полігону смт Гончарівське.

Також, робоча група заслухала доповіді фахівців інституту з визначених завдань.

blank

За результатами роботи, було підготовлено доповідь Головнокомандувачу Збройних сил України.

Створення будь-якого сучасного зразка озброєння, на заключній стадії розробки, потребує детальної оцінки шляхом проведення відповідних випробувань із залученням спеціального обладнання, випробувальної бази, вимірювальних комплексів, полігонів тощо.

blank
Фото: КБ “Луч”

Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) визначено спеціалізованою випробувальною організацією для забезпечення виконання завдань наукової та науково-технічної діяльності та супроводження й проведення випробувань і робіт з оцінки відповідності озброєння та військової техніки Збройних Сил та інших військових формувань країни.

Одним із пріоритетних завдань, яке стоїть перед Україною є відновлення та укріплення обороноздатності Збройних Сил та інших військових формувань.

Нарощення їх бойового потенціалу шляхом оснащення новітніми вітчизняними зразками озброєння та військової техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають