9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Україні створено навчальний центр морської охорони

На базі Навчально-тренувального загону морської охорони у місті Ізмаїл створено Навчальний центр Морської охорони Держприкордонслужби України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

В порівнянні із загоном у Навчальному центрі збільшено потужність у 2 рази, є унікальний викладацький склад із фахівців, що проходили службу у лавах морських прикордонників та добре знають морську справу.

blank
Підготовка технічного персоналу у Навчальному центрі Морської охорони Фото: ДПСУ

Програма підготовки фахівців Навчального центру зорієнтована на запити Морської охорони, враховуючи виклики та загрози сучасності, спираючись на досвід та стрімкий розвиток міжнародних інституцій у морській галузі.

blank
Підготовка у спеціальному басейній Навчального центру Морської охорони Фото: ДПСУ

У центрі постійно проводяться міжнародні тренінги із обміну досвідом найрізноманітніших напрямків діяльності – від оглядової роботи до управління маломірними плавзасобами – із колегами з Молдови, Румунії, Польщі, Туреччини та інших країн.

«В рамках реформування Морської охорони проводиться змістовна, практична трансформація всієї системи охорони морських та річкових кордонів. І починаємо ми з людей, з підготовки якісних фахівців. Саме тому, на базі навчально-тренувального загону розгорнуто Навчальний центр Морської охорони із перспективою зростання від підготовки молодшого персоналу за всіма морськими спеціальностями аж до виучки офіцерських кадрів Морської охорони», – зазначив начальник Регіонального управління морської охорони контр-адмірал Олег Костур.

blank
Пожежна підготовка у Навчальному центрі Фото: ДПСУ

Перший випуск слухачів, які розпочинали навчання у навчально-тренувальному загоні, але зможуть називатися випускниками Навчального центру Морської охорони, відбудеться вже на початку 2019 року. Тоді ж і пройде набір перших курсантів в абсолютно новому статусі.

Раніше стало відомо, що в Ізмаїлі буде створено Загін Морської охорони ДПСУ в складі регіонального управління Морської охорони.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають