9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Українські військові застосували БПЛА «Фурія» для управління вогнем (фото)

Збройні сили України (ЗСУ) використали безпілотники «Фурія» під час злагодження артилерії 92 окремої механізованої бригади (ОМБр).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Артилерійські підрозділи 92 ОМБр протягом кількох діб проводили контрольні заняття з управління вогнем з бойовою стрільбою, повідомляє пресслужба механізованої бригади.

Українська артилерія на контрольних стрільбах. Фото: пресслужба 92 ОМБр

Весь особовий склад та бойова техніка підрозділів артилерії бригади були залучені до проведення навчань у складі бригадної артилерійської групи, мінометних підрозділів, протитанкового дивізіону, підрозділів артилерійської розвідки.

Додатково було здійснено посилення артилерії бригади підрозділами розвідки окремої артилерійської бригади.

БПЛА “Фурія” баражує над позиціями “противника” під час контрольних стрільб. Фото: пресслужба 92 ОМБр

До навчань залучались звукометричні комплекси, радіолокаційна станція контрбатарейної боротьби AN/TPQ-49, безпілотні літальні апарати «Фурія».

За словами начальника управління ракетних військ і артилерії оперативного командування «Схід» полковника Сергія Мусієнка:

«Складність завдання полягала в тому, що наступ здійснювався в умовах безпосереднього зіткнення – з проривом підготовленої оборони та наступом вночі. А тому було виконано світлове забезпечення, ураження цілей на передньому краї з виділенням додаткових сил для прориву оборони, а також реалізовані вогневі завдання артилерії під час підтримки механізованих батальйонів в наступі»

Протягом 2021 року, артилерійські підрозділи 92 ОМБр залучалися до заходів бойового злагодження, інструкторсько-методичних занять. Зокрема використовували протитанкові керовані ракети «Стугна», «Корсар», «Бар’єр», виконували вогневі завдання, підтверджуючи вогневу спроможність, зазначив заступник командувача військ оперативного командування «Схід».

Гармата МТ-12 рапіра на контрольних стрільбах. Фото: пресслужба 92 ОМБр

А1–СМ «Фурія»

Безпілотний авіаційний комплекс розвідки та коригування вогню артилерії А1–СМ «Фурія» є першим вітчизняним комплексом, розробленим приватною компанією, який був прийнятий на озброєння української армії за результатами успішних державних випробувань.

Гармата МТ-12 рапіра на контрольних стрільбах в нічний час доби. Фото: пресслужба 92 ОМБр

До прийняття на озброєння А1–СМ «Фурія» вже надходила до Збройних Сил України та Національної гвардії України де за результатами експлуатації до конструкції вносились відповідні зміни.

Останні новини:

Зараз читають