9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Українські військові опановують американські гранатомети M141 Bunker Defeat Munition

Українські військові опановують американські ручні гранатомети M141 (або SMAW-D)

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Відбувся перший випуск інструкторів Збройних сил України, які опанували американські одноразові ручні гранатомети M141 Bunker Defeat Munition.

blank
Український військовий з гранатометом M141. Фото: АрміяІnform/Віталій Стечишин

На базі 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ розпочалася підготовка українських інструкторів із застосування нещодавно переданих Україні гранатометів М141.

blank
Військові ЗСУ за допомогою американських інструкторів освоюють M141. Фото: АрміяІnform/Віталій Стечишин

Наприкінці цього тижня перша група фахівців закінчила курс підготовки та здійснила практичні стрільби по мішенях на полігоні у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

blank
Військові ЗСУ за допомогою американських інструкторів освоюють M141. Фото: АрміяІnform/Віталій Стечишин

Підготовка військовослужбовців Збройних сил тривала лише два дні.

«Один з них [ред – військовий] пішов на теорію, інший — на практичне застосування. І цього часу цілком вистачає для опанування цим видом зброї. Активну участь у підготовці українців узяли військовослужбовці США з військово-тренувальної місії «Об’єднана багатонаціональна група з підготовки — Україна» (JMTG-U)», – розповів заступник начальника 184-го Навчального центру з навчальної роботи полковник Олександр Молоков.

blank
Український військовий з гранатометом M141. Фото: АрміяІnform/Віталій Стечишин

За словами представника Головного управління доктрин та підготовки Генерального Штабу ЗС України полковника Миколи Губеня, наступного тижня до 184-го Навчального центру має прибути ще понад два десятки військовослужбовців з різних військових частин, аби здобути необхідні знання та навички із застосування гранатомета.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають