9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Україна веде переговори щодо придбання новітнього німецького танку KF51 «Panther»

Німецький оборонний концерн Rheinmetall веде переговори з Україною щодо постачання свого найсучаснішого основного бойового танку KF51 «Panther».

Про це розповів генеральний директор концерну Армін Паппергер для видання Handelsblatt, передає Промисловий Портал.

Повідомляється, що Україна також висловила інтерес до німецької бойової машини піхоти Lynx.

Rheinmetall представив «Panther» на виставці в Парижі минулого літа і рекламував його як найсильніший бойовий танк у світі.

blank
Танк “Panther KF51” від концерну Rheinmetall. Фото: Rheinmetall

Танк оснащений 130-мм гладкоствольною гарматою з автоматом заряджання на 20 боєприпасів та спареним 12,7-мм кулеметом. На башті танка встановлено бойовий модуль “NATTER” з кулеметом калібру 7,62 мм.

Захист танку включає технології активного, реактивного та пасивного захисту. Екіпаж складає 3 людини.

Панорамний оптичний датчик SEOSS2 та основний бойовий приціл EMES дозволяють командиру та навіднику спостерігати та вражати цілі незалежно одне від одного у будь-який час доби. Також встановлено дисплеї для забезпечення огляду на 360 градусів навколо машини.

blank
Пульт керування та екрани огляну в танку “Panther KF51” від концерну Rheinmetall

У разі успішних переговорів Україна стане першим замовником цієї машини.

Наразі існує лише демонстраційна модель Пантери. Однак, керівництво Rheinmetall обіцяє постачання через 15-18 місяців. Танки могли бути виготовлені у Німеччині або Угорщині.

Важливо уточнити, що для експорту необхідне схвалення федерального уряду, оскільки Panther була розроблена в Німеччині. Однак у Rheinmetall оптимістично ставляться до результату, через невеликі запаси сучасних танків у Європі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають