9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

Україна отримає від Данії пакет військової допомоги на суму 250 млн доларів

Данія надасть Україні військове обладнання та фінансову підтримку на суму 1,7 мільярда датських крон (250 мільйонів доларів).

Про це заявив міністр оборони Данії Троелс Лунд Поульсен, передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Переважна більшість у парламенті Данії підтримує новий пакет військової допомоги у розмірі 1,7 мільярда датських крон для України. До нього мають увійти транспортні засоби, спеціальне обладнання, системи ППО та артилерійські боєприпаси.

“Це пакет пожертв у розмірі 1,7 мільярда датських крон. Він має допомогти провести майбутній український наступ та відвоювати території, окуповані росіянами“, – сказав Троельс Лунд Поульсен.

Новий пакет військової допомоги від Данії стане десятим за час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

За словами міністра оборони Поульсена, новий пакет допомоги має посилити українську протиповітряну оборону. Також до нього увійдуть дефіцитні боєприпаси.

Окремо він наголосив про передачу неназваних зразків спеціальної техніки, яка має допомогти з евакуацією пошкодженої бронетехніки із зони бойових дій, а також посприяти подоланню перешкод на передовій. Імовірно, йдеться про певну кількість броньованих ремонтно-евакуаційних машин Wisent 1, котрі вже експлуатують Збройні сили України.

Також у новий пакет увійшла невідома кількість неназваних броньованих машин класу MRAP та обладнання для розмінування.

Нагадаємо, до початку літа розпочнеться постачання до України танків Leopard 1A5 від Данії.

Останні новини:

Зараз читають