9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Україна отримає ще 4 САУ PzH 2000 від Німеччини

Україна отримає від Німеччини ще 4 САУ Panzerhaubitzen 2000 разом з комплектом боєприпасів до них.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства оборони ФРН.

“Незважаючи на напружену матеріальну ситуацію, Бундесвер підтримує #Україну ще чотирма Panzerhaubitzen 2000, включаючи комплект боєприпасів. Це збільшує кількість систем, поставлених спільно з Нідерландами, до 22, з яких 14 з 🇩🇪”, – йдеться у повідомленні.

Передачу прокоментувала міністр оборони ФРН Крістіне Ламбрехт, зазначивши що САУ себе зарекомендувала у боях.

“Україна сповна хвалить цю систему та висловила бажання мати більше гаубиць. З метою подальшої підтримки України в її мужній боротьбі проти жорстокої російської атаки Німеччина виконає це прохання і зараз надає ще чотири такі самохідні гаубиці”, – сказала Міністр

Також Ламбрехт зазначила, що артилерійські системи надходять безпосередньо з ремонту та додала, що процес можна значно прискорити працюючи разом з промисловістю Німеччини.

Про PzH 2000

blank
Німецька САУ PzH 2000 (Panzerhaubitze)

PzH 2000, Panzerhaubitze 2000 — 155-мм САУ розроблена німецьким концерном Krauss-Maffei Wegmann і прийнята на озброєння бундесверу восени 1998 на базі вузлів та агрегатів танка Leopard-2.

У її розпорядженні — ствол довжиною 52 калібри (8 м), автоматична система заряджання з боєкомплектом у 60 снарядів і 228 модульних метальних зарядів. Все це доповнює сучасна точна система наземної навігації

Дальність стрільби стандартним боєприпасом — 30 км.

Окрім переданих у якості допомоги машин, Україна замовила у Німеччині виробництво 100 САУ PzH 2000.

У ремонті артилерійських систем Україні допомагають партнери. Так Литва прийняла на ремонт пошкоджені у боях в Україні САУ “PZH 2000”.

blank
Українські САУ PZH 2000 відправили в Литву на ремонт, Фото: МО Литви

Це не єдина покупка німецьких артилерійських систем. Так нещодавно стало відомо про запит України на придбання німецьких САУ RCH-155.

blank
Німецька САУ RCH-155. Фото з відкритих джерел

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають