9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Україна оцінює можливість придбання турбогвинтових штурмовиків Embraer

Нещодавно делегація Повітряних Сил ЗС України на чолі з командувачем Сергієм Дроздовим прибула до Бразилії для оцінки придбання легких турбогвинтових штурмовиків Embraer EBN-314 Super Tucano.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Український мілітарний портал.

З цією метою для нашої делегації були організовані демонстраційні польоти Авіаційної ескадрильї, на озброєнні якої знаходяться Embraer EBN-314 Super Tucano, а також українську делегацію ознайомили з організаційно-штатною структурою підрозділу і тим, як організована робота по обслуговуванню літаків.

Представники Повітряних Сил відвідали підприємство Embraer Defence & Security, на якому були обговорено можлива співпраця і різні умови придбання літаків, в тому числі за програмою LAS (Light Attack – легкий штурмовик), яка дозволяє залучити українські підприємства до виготовлення озброєння на літаки.

EMB-314 Super Tucano – розробка бразильської компанії Embraer. Спочатку планувалося, що літак буде використовуватися як навчальний, але згодом був доопрацьований для використання в якості легкого турбогвинтового штурмовика.Маса корисного навантаження Super Tucano становить 1550 кг, а тривалість польоту, при використанні підвісних паливних баків — до 8 годин.

Озброєння штурмовика включає два кулемети .50 калібру з 200 патронами кожен, розташовані в крилі. Крім того, літак може також оснащуватися ракетами класу “повітря-повітря” типу AIM-9 виробництва Raytheon, підвісними ракетними контейнерами й звичайними або керованими бомбами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають