9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

У ЗСУ сформують підрозділи «дронів-камікадзе»

У Збройних силах України (ЗСУ) створять підрозділи, які будуть оснащені баражуючими боєприпасами (які також можна назвати «дронами-камікадзе»).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

У командуванні Сухопутних військ ЗСУ вважають за необхідне розвивати та удосконалювати форми та способи застосування безпілотних літальних апаратів і роботизованих систем.

Пріоритетом для українського війська є нарощування можливості частин і підрозділів радіоелектронної боротьби та впроваджувати систему мережецентричної війни, нарощувати спроможності військ вести безконтактні бойові дії.

blank
БПЛА-камікадзе RAM II на базі бронеавтомобіля «Новатор». Фото: Владислав Христофоров

У інформагентстві Міноборони АрміяInform зазначають, що у Сухопутних військах органи управління переведені на нову організаційну структуру, яка виключає функції дублювання на всіх рівнях.

“Для нашого розвитку ми визначили такі основні напрямки: вдосконалення організаційних структур, нарощення бойового потенціалу, збільшення кількості військових частин з бойового складу, розвиток форм і способів застосування Сухопутних військ, удосконалення системи підготовки, подальший розвиток системи територіальної оборони держави, розвиток системи логістичного забезпечення, нарощення військової інфраструктури”, − зазначив під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни» командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

Робиться ставка на створення у складі бойових бригад підрозділів баражуючих боєприпасів та безпілотних авіаційних комплексів.

blank
Баражуючий боєприпас «Грім» ST-35 перед запуском Фото: АрміяInform

У системі протиповітряної оборони (ППО) Сухопутних військ передбачається сформувати необхідну кількість окремих радіотехнічних батальйонів, завершити формування зенітно-ракетних полків, озброєних ефективними тактичними зенітно-ракетними комплексами, продовжити переозброєння новими та модернізованими зразками озброєння.

Основним напрямком підготовки ППО Сухопутних військ є боротьба із засобами повітряного нападу противника та зниження ефективності застосування ним безпілотних авіаційних комплексів (БПЛА).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають