9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

У США розглядають надання Україні бойових машин піхоти Bradley – ЗМІ

Уряд США розглядає можливість відправлення бойових машин піхоти M2 Bradley в Україну в рамках наступних пакетів військової підтримки.

Про це пишуть у виданні Bloomberg з посиланням на власні джерела, передає Національний Промисловий Портал.

Повідомляється, що остаточне рішення ще не прийнято. Також джерела видання не можуть уточнити коли ця техніка зможе відправитися на фронт.

Західні експерти уточнюють, що мине кілька місяців, перш ніж Україна зможе пустити у бій американські БМП, оскільки екіпажі та інженери повинні пройти навчання для роботи з ними.

На умовах анонімності представник Білого дому розповів Bloomberg, що США постійно спілкуються з Україною щодо можливостей, необхідних їй для захисту, але не мають нічого, щоб оголосити або переглянути.

Про БМП Bradley

M2 Bradley – це основна бойова машина піхоти механізованих підрозділів армії США, яка призначається для забезпечення транспортування та підтримки піхоти на полі бою. Прийнята на озброєння у 1981 році, з того часу декілька разів проходила модернізацію.

blank
БМП M2 Bradley. Фото: BAE Systems.

БМП озброєна 25-мм автоматичною гарматою M242 Bushmaster та ПТРК TOW(на останніх версіях може використовуватися ПТРК Javelin). Здатна перевозити у десантному відділенні до 6 бійців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають