9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

У США озвучили умови передачі Україні сучасних танків

Сполучені Штати можуть передати Україні сучасні танки, але спершу українські військові мають навчитися їх використовувати та обслуговувати.

Про це CNN на умовах анонімності заявив високопоставлений американський чиновник з питань оборони, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Питання передусім полягає у можливості України обслуговувати ці танки і забезпечення навчання екіпажів для ефективного бойового застосування.

За словами чиновника, танки «абсолютно готові» для надання Україні в майбутньому, але це не варіант для негайної передачі через проблеми з навчанням, обслуговуванням та забезпеченням.

«Ми розглядаємо всі українські збройні сили та розглядаємо на майбутнє, які можливості їм знадобляться, і як США та наші союзники зможуть підтримати Україну в розбудові цих можливостей», – сказав чиновник.

blank
Фото з відкритих джерел

Аналогічну інформацію поширив американський журналіст та репортер Джек Детч у Twitter.

«Представник оборонного відомства США заявив, що “танки на столі” для українських сил, але Україні потрібно буде продемонструвати здатність підтримувати більш сучасні варіанти, щоб отримати їх. Західні країни вже надали Україні танки радянських часів», – написав журналіст.

Наразі невідомо, які саме танки уряд США готовий передати Україні у майбутньому.

blank

Це можуть бути американські танки M1 Abrams ранніх модифікацій або інші моделі, які США уже зняли із озброєння своєї армії.

Про те, що Україна розраховує отримати танки Abrams від Сполучених Штатів та Leopard 2 від Німеччини, на початку вересня заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

blank
Такни Leopard 2

Тоді він зазначив, що Україна прагне якнайшвидше отримати сучасні бойові танки: не лише німецькі, а й американські.

Останні новини:

Зараз читають