9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Триває переоснащення Армії України цифровим зв’язком

До кінця цього року буде завершено забезпечення полків і бригади зв’язку Збройних сил України сучасними цифровими радіорелейними станціями, які прийшли на заміну застарілим радянським аналоговим станціям.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

За словами начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генштабу ЗСУ Володимира Рапко, на даний момент вже налагоджене стійке функціонування системи зв’язку та автономна діяльність стаціонарної мережі супутникового зв’язку Збройних Сил та забезпечено сумісність функціонування радіостанцій Aselsan та Motorola й нарощено стаціонарну опорну мережу радіорелейного зв’язку ЗСУ.

Крім того вже створено багатоканальне з’єднання мереж захищеного зв’язку всіх складових сектору безпеки і оборони держави, оснащено спеціалізований підрозділ з діагностики й ремонту радіостанцій Harris.

Крім того, процес забезпечення полків і бригади зв’язку сучасними цифровими радіорелейними станціями на заміну застарілим аналоговим (випуску колишнього СРСР) до кінця цього року ми практично завершимо, — відзначив Володимир Рапко.

За словами військових начальників в об’єднаному навчально-тренувальному центрі військ зв’язку створено комплекс з підготовки фахівців кібернетичного захисту. У Військовому інституті розгорнутий Навчальний центр оперативного реагування на кіберзагрози та створено навчально-тренувальний безпілотний авіаційний комплекс-ретранслятор радіосигналів.

До програм підготовки, перепідготовки, курсів підвищення кваліфікації включені нюанси з практичної експлуатації та бойового застосування сучасних цифрових засобів зв’язку з урахуванням досвіду АТО та ООС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають