9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Торік для ЗСУ закупили та модернізували партію причепів-рефрижераторів

Збройні Сили України у 2021 році, для підрозділів залучених до Операції Об’єднаних сил (ООС), модернізували п’ять причепів-рефрижераторів РМ-П.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Необхідність оновлення техніки викликана потребою забезпечення належних умов зберігання продовольства в районі проведення ООС.

Для забезпечення температурних норм у температурному діапазоні від -18ºС до +5ºС проведено переобладнання РМ-П на нове сучасне холодильне обладнання.

blank
Причеп-рефрижератор РМ-П. Фото: АрміяInform

Оригінальний причіп-рефрижератор РМ-П забезпечував тимчасове зберігання та доставку польовим госпіталям консервованої крові, плазми та медикаментів у температурному діапазоні від -5ºС до 0ºС.

“Упродовж 2021 року силами бази зберігання техніки та майна служб тилу Командування Сил логістики ЗСУ було закуплено та переобладнано ще 5 одиниць РМ-П, які надалі будуть видані підрозділам ЗСУ, що виконують завдання в районі проведення ООС”, — розказав заступник начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Дмитро Наумчик.

Корисний об’єм кузову РМ-П — 10 м³ де можна зберігати продовольство вагою до 4 тонн. Внутрішній простір модернізованого причепа-рефрижератора дообладнали стелажами, полицями та піддонами.

У підтвердження надійності та ефективності проведення переобладнання зразку сучасним холодильним обладнанням, перший переобладнаний зразок пройшов підконтрольну експлуатацію в одному з підрозділів ЗСУ залучених до ООС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають