9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Румунія передасть Міноборони України санітарно-медичні засоби

Міністерство оборони України отримає від Румунії санітарно-медичні засоби.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Україна та Румунія підписали угоду про передачу Міноборони України засобів санітарно-медичного призначення, повідомили у Посольстві нашої держави в сусідній країні.

Українська дипломатична місія повідомила, що 22 грудня 2021 року в Бухаресті була підписана угода між українською та румунською сторонами про беззворотню передачу засобів медичного призначення на суму близько 110 тис. доларів США.

«Угода була підписана уповноваженим Міноборони України Аташе з питань оборони, військово-повітряним, військово-морським аташе при Посольстві України в Румунії Валерієм Фрунзе та Державним секретарем Міністерства фінансів Румунії Аттілою Гіоргі у присутності Тимчасового повіреного у справах України в Румунії Пауна Роговея», – йдеться у повідомленні.

«Керівник Посольства України в Румунії висловив вдячність румунській стороні за надання беззворотної допомоги оборонному відомству нашої держави, а також за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та реформ у нашій державі», – повідомили у дипмісії

У Посольстві України зазначили, що румунська сторона підтвердила підтримку європейських та євроатлантичних інтеграційних прагнень України, а також засудила військову агресію Росії проти нашої держави.

Останні новини:

Зараз читають