9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Отримані Україною катери «Фастів» та «Суми» вперше вийшли в море (фото)

Патрульні катери «Фастів» та «Суми» що прибули зі США для посилення Військово-морських сил (ВМС) України, пройшли ходові випробування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «Думская».

Українські патрульні катери типу Island, у вівторок, 30 листопада, вранці вийшли з Одеси у море на ходові випробування.

Першим, о 8:10, із Практичної гавані порту вийшов катер «Суми» (Р192), за кілька хвилин до нього приєднався і «Фастів» (Р193).

blank
Патрульний катер «Фастів» (Р193) типу Island на ходових випробуваннях. Фото: «Думская»

У районі мису Великий Фонтан обидва катери Військово-морських сил України провели ходові випробування, а також відпрацьовували маневрування та інші завдання.

За даними журналістів, катери розігнали до швидкості 30 вузлів. Також повідомляється, що катер «Суми» деякий час йшов на швидкості 26 вузлів.

Випробування завершилися за три години, приблизно об 11:10 «Фастів» та «Суми» зайшли до бази ВМС України «Південь».

blank
Патрульний катер «Суми» (Р192) типу Island на ходових випробуваннях. Фото: «Думская»

25 листопада, в Одесі, два українські патрульні катери типу Island, які були доставлені зі США, зняли з вантажного корабля Ocean Grand та спустили на воду. Напередодні вдень монтажники відкріпили обидва судна від транспортувальних ложементів, розташованих на верхній палубі вантажного судна.

На борту вантажного судна Ocean Grand до України два патрульні катери зі Сполучених Штатів Америки прибули 23 листопада, подолавши тисячі морських миль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають