9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Об’єднаний центр забезпечення ЗСУ замовив прилад перевірки якості бензину

Об’єднаний центр забезпечення пальним Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України замовив прилад перевірки якості бензину.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Прилад для визначення вмісту ароматичних вуглеводнів та частки бензолу замовила військова частина А2756 ЗСУ. Тендер на закупівлю обладнання було оприлюднено в електронній системі публічних закупівель ProZorro. Об’єднаний центр забезпечення придбав один комплект цього обладнання.

Очікувана вартість купівлі одного комплекту становила – 1 340 184,44 гривні з податком на додану вартість та з мінімальним кроком пониження ціни – 6 700,92 гривні. Вартість доставлення, встановлення обладнання та навчання персоналу роботі на приладі входить у вартість товару.

Тендер було оголошено 17 вересня, аукціон було розпочато 5 жовтня 2021 року.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІДЕАЛАБ» запропонувало ціну – 1 135 554,00 гривень.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ШИМЮКРЕЙН» запропонувало ціну – 1 320 000,00 гривень.

Переможцем було обрано ТОВ «ІДЕАЛАБ», яке повинно поставити прилад для визначення вмісту ароматичних вуглеводнів та частки бензолу до 1 грудня 2021.

Прилад повинен відповідати усім якісним характеристикам, зазначеним у сертифікаті відповідності або інших документах, передбаченим чинним законодавством України щодо відповідності якості товарів на запропонований товар.

Обладнання повинне передаватися замовнику в неушкодженій упаковці, яка забезпечує цілісність товару та збереження його якості під час транспортування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають