9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Нова Армія: «Яворівський полігон» перетворюється на сучасний міжнародний центр підготовки бойових підрозділів

Триває реалізація масштабного проекту Міністерства оборони з розбудови інфраструктури військових містечок, розташованих на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки у с. Старичі, Львівської області. Зокрема, на території 184 навчального центру реконструкції проводяться на 14 об’єктах у 7 локаціях.

У військових містечках «Базове», «Гвардійське», «Інженерне», «Старий штаб», «Центральне», «Острог» та «Ложний» будуються казарми, гуртожитки, навчальні корпуси, облаштовують зони відпочинку, спортивні містечка, військові логістичні та інші об’єкти інфраструктури. Повідомляє Народна Армія.

На виконання доручення Міністра оборони України зводяться казарми поліпшеного планування для контрактників у військовому містечку № 25.

Загалом до планів будівництва на 2018 рік включено 8 об’єктів. На їх розбудову передбачено кошти в сумі 14,37 млн грн.

Темпи виконання робіт генеральним підрядником випереджають графік в середньому на 20 днів. Будівництво всього комплексу планується завершити до 20 грудня поточного року, що дасть можливість розмістити у належних умовах 1000 військовослужбовців.

Загальна вартість робіт з розвитку інфраструктури 184 навчального центру, згідно з укладеними договорами, становить 109,3 млн грн, з яких, упродовж 2016-2017 років вже використано 73,11 млн грн

Останні новини:

Зараз читають