9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Нова Армія: Тривають масштабні роботи по зведенню нових об’єктів інфраструктури для української армії

Тривають масштабні роботи по зведенню нових об’єктів інфраструктури для української армії. Так, згідно з фотозвіту, наданим Юрієм Бірюковим, на 26 липня, фундаментні роботи закінчені на 54 об’єктах будівництва гуртожитків, для проживання військовослужбовців. Будинки знаходяться на різному етапі будівництва – від зведення несучих стін першого поверху, до оздоблювальних робіт. Повідомляє Національний промисловий портал.

На цей час, будівництво гуртожитків відбувається в 23 містах України. Найбільше об’єктів будується в Житомирі (7 будинків). П’ять гуртожитків будується в Старичах, по 4 в Новоград-Волинському та Білій Церкві. По 3 нових дома зводиться в Чугуєві, Десні, Бердичеві, Мирному та Конотопі. По 2 житлових будинки для бійців ЗСУ – в Кайдак, Бродах, Миколаєві, Яворові та Коломиї. В населених пунктах – Кременчук, Охтирка, Гуйва, Стецьківа, Глухів, Дачне, Кропивницький, Львів та Гончарівське, в різній стадії готовності, по одному гуртожитку.

Варто зазначити, що темпи будівництва тільки зростають – так всього тиждень тому такі роботи велися на 41 об’єкті. А тим часом у багатьох містах України проводять закладання фундаменту для нових будівель Нової армії.

Останні новини:

Зараз читають