9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Нідерланди готові надіслати військову допомогу Україні

Представник Уряду Нідерландів заявив про готовність надати військову допомогу Україні на тлі загроз щодо повномасштабного вторгнення РФ.

Про це заявив Глава МЗС Нідерландів Вопке Хукстра, виступаючи в парламенті, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Європейську правду.

“Якщо буде запит через НАТО, ми подивимося на нього з розумінням”, – сказав Хукстра.

Він підкреслив, що такого звернення поки немає. Попередній запит був заблокований Німеччиною за підтримки Нідерландів, сказав міністр.

“Причиною тоді були побоювання можливої ескалації. Але ситуація змінилася, контекст змінюється майже щодня” – заявив Хукстра.

Міністр також заявив про готовність розглянути це питання, якщо запит про зброю надійде безпосередньо до Нідерландів: “Критерії оцінки експорту зброї дійсно діють, ми їх перевіримо”. Також не виключена участь у європейській навчальній місії, сказав Хукстра.

Як стало відомо у четвер, більшість Палати представників Нідерландів також підтримує оборонну військову підтримку України. На користь цього висловилися представники партій, які входять до керівної коаліції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають