9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Нацгвардійці США провели тренінг для експлуатантів HMMWV у Збройних силах України (фото)

Нацгвардійці США на базі однієї із військових частин автотехнічного забезпечення Озброєння Командування Сил логістики ЗС України провели тренінг для експлуатантів HMMWV у Збройних Силах України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Упродовж тижня курси підготовки проходили водії, інструктори та техніки підрозділів з питань експлуатації, технічного обслуговування високомобільних багатоцільових колісних транспортних засобів.

Для учасників заходу проведені заняття, ознайомлення з сучасними приладами діагностування, обслуговування та ремонту цих машин, розробки програми управління організацією технічного обслуговування і програми підготовки водіїв.

blank
Американські інструктори під час тренінгу з експлуатації автомобілів типу HMMWV Фото: Міністерство оборони України

Спільно з американськими колегами були проведені заняття з практичного водіння автомобілів удень та у нічний час.

Окрім набуття практичних навичок, на тренінгу військовослужбовці обмінялись досвідом щодо питань експлуатації, ремонту, обслуговування та практичного водіння автомобілів HMMWV з урахуванням застосування їх у бойових умовах.

blank
Інструкторське заняття з водіями та технічним персоналом підрозділів на HMMWV Фото: Командування Сил логістики ЗС України

Самі ж учасники заходу зазначають, що найкориснішим виявилось спілкування з іноземними партнерами та обмін власним досвідом.

По закінченню курсів військовослужбовці-водії, інструктори та техніки підрозділів від видів, родів (сил) Збройних Сил України отримали відповідні сертифікати.

У Збройних Силах України вже опанували ремонт американських HMMWV військовослужбовці 5-го об’єднаного центру електрогазового та автотехнічного забезпечення ЗСУ, розташованого в Житомирі.

blank
Інструкторське заняття з водіями та технічним персоналом підрозділів на HMMWV Фото: Командування Сил логістики ЗС України

На його базу у жовтні 2016 року, за рішенням Командування Центрального автомобільного управління Озброєння Командування Сил Логістики ЗС України був створений ремонтний комплекс.

Генштаб погодився з цією ініціативою і підрозділ приступив до виконання завдань у грудні 2016 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають