9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Травня, 2022

На Одещині відпрацювали роботу протиповітряної оборони у єдиних підходах ведення бойових дій

Підрозділи протиповітряної оборони Збройних сил України сформували єдині погляди на ведення бойових дій під час нападу повітряного противника.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

У Командуванні Повітряних Сил ЗСУ повідомили, що на базі Одеської зенітної ракетної бригади повітряного командування «Південь», було проведено інструкторсько-методичне навчання щодо ведення бойових дій зенітним ракетним дивізіоном та прикриття військ і об’єктів від нападу повітряного противника.

Участь в інструкторсько-методичному навчанні взяли командири зенітних ракетних бригад і полків Повітряних Сил та протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Учасники формували єдині погляди щодо порядку виконання завдань підрозділами в умовах застосування противником засобів повітряного нападу, засобів радіоелектронної боротьби, а також використання ворогом БПЛА.

“Актуальність зазначеної тематики обумовлена обстановкою навколо України та готовністю військових частин Повітряних Сил ЗСУ до адекватного реагування на можливу широкомасштабну агресію Росії”, – зазначили у Повітряних Силах.

blank
Зенітна установка ЗУ-23-2 на автомобільному шасі Урал. Фото: Повітряні сили

Для проведення занять був залучений підрозділ, який в цьому році виконував завдання у складі Об’єднаних сил та здійснив практичні пуски ракет на державному випробувальному полігоні «Ягорлик».

На навчальних місцях було розглянуто порядок роботи підрозділів в умовах застосування крилатих ракет, виконання завдань зенітного ракетного прикриття вночі, особливості здійснення маршу, ознайомлення з новітніми зразками РЕБ, які надходять до військових частин Повітряних Сил України.

blank
Завантаження зенітних ракет у контейнерах для ЗРК С-300ПТ

Спільно із підрозділом Національної гвардії, на практиці відпрацьовано заходи із протидії вороже налаштованому населенню та діям диверсійно-розвідувальних груп противника.

Нагадуємо, що 18 листопада, на державному випробувальному полігоні «Ягорлик», що на Херсонщині, пройшли бойові стрільби зенітних ракетних комплексів та контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет «ОСА» і «ТОР».

blank
Навчання на загальновійськовому полігоні “Широкий Лан”. Фото: пресслужба Головнокомандувача ЗСУ

Окрім того, 23 листопада, на полігоні «Широкий Лан», що на Миколаївщині, підрозділи Збройних сил України відпрацювали нову тактику застосування в бойових умовах безпілотників Bayraktar TB2 та протитанкових комплексів Javelin.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають