9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

На Чернігівському полігоні проходять змагання за звання кращого танкового взводу ЗСУ (відео)

На Чернігівщині проходять традиційні змагання танкових підрозділів ЗСУ за звання кращого танкового взводу Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посилання на Defense Express.

Змагаються учасники від чотирьох оперативних командувань – «Північ», «Південь», «Захід» та «Схід» (відповідно танкові взводи 1 ОТБр, 17 ОТБр, 28 ОМБр та 128 ОГШБр). Саме вони стали найкращими у своїх оперативних командуваннях.

Перший конкурсний день розпочали досить активно – танкісти демонстрували влучність пострілів у професійній номінації «Снайперська стрільба» та мали змогу похизуватися спритністю та силою у спортивній номінації «Естафета».

190815 Zmagannya 2

Танкісти вражали цілі на відстані 1400 і 1700 м, набираючи якомога більшу кількість очок. До речі, у цій номінації кращою стала 1-а окрема танкова Сіверська бригада ОК «Північ», яка отримала за пряме влучання в ціль осколково-фугасним та кумулятивним снарядами 120 балів.

На другий день змагань конкурсанти провели «танкову карусель», водіння на точність та виконання нормативів з медичної підготовки.

190815 Zmagannya 3

Кожна команда бачить перед собою не противника, а професіонала – діляться враженнями конкурсанти,- усі пройшли відповідну підготовку не тільки у навчальних частинах, а й мають досвід ведення активних бойових дій, що дуже позитивно впливає на злагодженість дій екіпажів та взводу в цілому.

Варто додати, що конкурс на кращий танковий взвод на першість Сухопутних військ Збройних сил України триватиме п’ять днів. А переможець від оперативного командування представлятиме його та свою бригаду на рівні Збройних Сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають