9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Міноборони підтверджує зацікавленість у британських ракетах Brimstone Sea Spear

У Міністерстві оборони України підтвердили, що нова ракета Brimstone Sea Spear, яку розробляє британська компанія MBDA UK, може бути поставлена в Україну для забезпечення потреб Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Про це повідомили в Департаменті військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України.

«Британською компанією MBDA UK розробляється нова ракета Brimstone Sea Spear, яка у майбутньому, у тому числі може бути поставлена в Україну для забезпечення потреб Збройних сил України», – йдеться у відповіді на запит.

blank

Як повідомлялось раніше, британське видання The Times із посиланням на українського дипломата повідомило, що Велика Британія веде переговори з Україною про продаж їй зброї на тлі побоювань щодо можливого використання Російською Федерацією поточної газової кризи в Європі для подальшого захоплення українських територій.

blank

Зокрема, йшлося про продаж Британією Україні ракет класу «земля-земля», розроблених MBDA UK, які можуть вражати багато цілей одночасно і будуть розміщені на суднах, що перебувають на озброєнні Військово-морських сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають