9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Міноборони оголосило 12 тендерів на забезпечення харчуванням військових

Міністерство оборони України розпочинає закупівлі послуг з організації харчування військових Збираних сил на 2022 рік.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

При цьому намагатимуться не допустити монополізації. Торги оголошені у системі «Прозорро».

Закупівлі проведуть за новими процедурами, які визначені Законом України «Про оборонні закупівлі» і набрали чинності з 1 січня 2022 року.

Річний обсяг послуг з організації харчування розподілений на 12 лотів, очікуваною вартістю від 252 млн гривень до 355 млн гривень за кожен. Процедуру закупівлі розпочато по усім 12 лотам.

blank
Лоти Міністерства оборони на послуги з харчування

Лоти сформовані за змістовно-територіальним принципом. В угодах з постачальниками передбачені умови, які гарантують безперервне забезпечення військових якісним харчуванням навіть за форсмажорних обставин.

Нещодавно міністр оборони України Олексій Резніков підкреслював свої наміри демонополізувати закупівлі у сфері оборони.

Зокрема, плани стосувалися харчування. Ситуація, коли постачання залежить від однієї компанії, яка тотально домінує у цьому сегменті, є неприпустимою.

Вимоги до послуг харчування

Виконавці повинні передати харчові продукти, строк придатності яких повинен становити не менше 50 % від загального терміну придатності, встановленого виробником.

Для харчових продуктів, термін придатності яких становить менш як 7 календарних днів – не менше 70 % від загального терміну придатності, встановленого виробником.

blank
Фото: АрміяInform

У період з 1 лютого по 15 червня для харчових продуктів овочевої групи (1000) термін придатності на день постачання має бути не менше ніж 14 діб.

Харчові продукти отримані Виконавцем під час освіження з інших військових частин передаються Представнику Замовника з терміном придатності не менше: консерви м’ясні – 5 місяців до кінця терміну придатності; інші харчові продукти – 2,5 місяця до кінця терміну придатності.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають