9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Міністерство оборони України закуповує 120-мм міномети болгарського виробництва

Міномети, які виробляються болгарською компанією EMCO є аналогом радянського міномета 2Б11, зареєстровані у класифікаторі НАТО та мають всі необхідні сертифікати якості та відповідності.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Необхідність придбання болгарських 120-мм мінометів ЕМ-120 зумовлена тим, що станом на сьогодні відсутні серійні та прийняті на озброєння вітчизняні зразки. Нагадаємо, що ЗСУ припинили експлуатувати 120-мм міномети М120-15 “Молот” виробництва ПАТ “Завод “Маяк”, що постачалися в минулі роки.

Інші вітчизняні моделі калібром 120 мм, що розроблені в рамках дослідно-конструкторської роботи УПІК-120, проходять державні випробування з лютого цього року, які за планами Міноборони, до кінця цього року мають бути завершені.

Міноборони, проаналізувавши негативний досвід закупівлі мінометів вітчизняного виробництва, досконало вивчило стан наявних розробок нових зразків мінометів та здійснює їх закупівлю після проведення повного комплексу випробувань та прийняття на озброєння ЗС України, – наголосили в повідомленні Міністерства оборони України.

У Міноборони запевняють, що перевірили міномети EMCO на наявність сертифікатів якості, відповідності та походження озброєння. Всі міномети болгарського виробництва виготовлені у 2020-му році, а їх вартість вдалося зменшити за рахунок відкритих торгів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають