9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

“Метінвест” виготовив модульні спецукриття для ЗСУ

Підприємство Групи “Метінвест” у Запоріжжі виготовило для українських військових два модульних укриття для бліндажів. Металеве спецукриття розміром 2х6 м призначене для зміцнення окопу, а значить – додаткового захисту та збереження життів воїнів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, щоб виготовити укриття, фахівці “Метінвесту” переналаштували обладнання, закупили спецсталь, валки та попрацювали над старими кресленнями. 

“Наразі ми виготовили модульне укриття. Унікальність цього замовлення полягає в тому, що для нього ми використовували вальцьований лист “хвиля”. Зробили оснастку з урахування конфігурації даного листа “хвиля” і валки. З таким матеріалом ми працювали вперше. До роботи над укриттям було залучено зо 10 фахівців, які працювали над однією конструкцією приблизно 10 днів”, – розповіла головний спеціаліст зі зварювання та збірки металоконструкцій підприємства у Запоріжжі Анна Удот.

Як додала Удот, металоконструкція виготовлена так, що її можна доставити на місце розміщення укриття в розібраному вигляді, без використання вантажних кранів.

blank
Модульні спецукриття для бліндажів від Групи “Метінвест”

Усередині укриття є зони для відпочинку військових, а також для облаштування мінімального побуту. Тут є і місця для буржуйок і виходи для труб. У підлозі продумані стоки для води, є запасний вихід із драбиною.

Першу партію модульних укриттів від “Метінвесту” українські захисники протестують уже незабаром. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають