9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Метінвест передав ГУР дрони широкого радіусу дії з Нідерландів

Група Метінвест передала Головному управлінню розвідки чергову партію дронів загальною вартістю 3 млн грн.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії.

Дрони доставили з Нідерландів. Вони мають дальність польоту до 100 км, обладнані камерою з 80-кратним зумом і тепловізором. Така техніка виготовляються вручну та є стійкою до засобів радіоелектронної боротьби супротивника (РЕБ).

blank
Фото: Метінвест

«Дрони дозволяють виконувати дуже широкий спектр завдань – як виявлення ворога, так і коригування вогню. Це такі собі мінібайрактари. Виготовлення дронів ми чекали приблизно три місяці, а в Україну доставляли спеціальним транспортом. Допомога армії – це один із важливих напрямків Сталевого Фронту Метінвесту. Підтримуючи обороноздатність наших захисників, ми наближаємо неодмінну перемогу України», – розповів керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест Олександр Водовіз.

У Метінвесті кажуть, що загалом Збройні сили України вже мають 500 «повітряних очей» від компанії.

Від початку повномасштабної війни Група Метінвест направила на допомогу Україні й українцям уже понад 1,7 млрд грн. Окрім воєнного приладдя, компанія забезпечує оборонців якісною амуніцією. Для цього компанія освоїла виробництво бронепластин.

Також Метінвест передав військовим медикам ГУР 20 спеціалізованих машин швидкої допомоги, а підрозділам ЗСУ – 100 автомобілів для воєнних потреб

Раніше ми повідомили, що Метінвест і Укртрансгаз запускають виробництво польових пічок та саперних кішок для ЗСУ. Також було освоєно виготовлення модульних спецукриттів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають